Microsoft Excel Kontingenčné Tabuľky (PivotTables)

Naučte sa naplno využívať najlepší nástroj v Exceli.

  Enroll in Course

Ešte nikdy ste nepoužili kontingenčné tabuľky (Pivot Tables) alebo ich chcete vedieť využívať naplno?

Pivot Tables sú šikovný nástroj, ktorý je súčasťou Excelu. Používa sa na analýzu, triedenie, filtrovanie a prezentovanie údajov v prehľadnej a zrozumiteľnej forme.

V 35 video lekciách sa naučíte ako správne pripraviť zdrojové dáta, používať dáta z databázy, zachovať formáty a vytvárať vlastné štýly, spôsoby na triedenie a filtrovanie dát, a mnohé ďalšie postupy.

Nezáleží či používate Excel na prácu alebo štúdium, tento kurz naštartuje Vašu cestu za majstrovským ovládaním najpoužívanejšieho programu v každej kancelárii.

Videá sú nahrávané v Microsoft Excel 2010 pre PC. Veľká väčšina postupov je rovnaká aj pre Excel 2013.

Môžete vyskúšať aj kurzy MS Excel Základ a Pokročilý.


Your Instructor


Juraj Greso
Juraj Greso

Pracujem ako konzultant v IT spoločnosti a programy balíka Microsoft Office používam každý deň pri príprave kalkulácií, cenových ponúk, prezentácií, zmlúv a rôznych ďalších dokumentov, ktoré sú určené pre zákazníkov či manažment.

Zrejme každý pozná situáciu, keď treba vypracovať náročný dokument v krátkom čase. V kurzoch sa preto snažím ukázať postupy pre rýchlu a efektívnu prácu s Microsoft Office.

Microsoft Office som neustále využíval aj v medzinárodnej elektrotechnickej spoločnosti a českej private equity.

Študoval som na VŠE v Prahe program International Business - Central European Business Realities.

Počas štúdia na VŠE som absolvoval jeden semester na University of Richmond aj vďaka Nadácii Tatra Banky.

Bakalársky titul som získal na EF UMB, program Business Economics and Management.

Vo voľnom čase najmä behám alebo bežkujem v horách a lesoch, a jazdím na horskom bicykli.


"Na začiatku sa musím priznať, že som dlho uvažovala, či sa zapísať do tohto kurzu (MS Excel Základ + Pokročilý). Veď Excel používam približne vyše 10 rokov, absolvovala som už niekoľko školení a teda som si myslela, že ho ovládam na 100%. Ale keďže som veľmi zvedavá, nedalo mi to a ja som sa prihlásila. Opak bol však pravdou.

Po prehratí prvých troch videí som bola taká nadšená, že som si musela pustiť i ďalšie a s veľkým očakávaním som počúvala, čo nové sa ešte dozviem. Super je to, že jednotlivé videá sú vysvetľované na konkrétnych príkladoch a určite každý si v nich nájde, čo by mohol využiť vo svojej práci, či už ste začiatočník alebo pokročilý.

Podľa mňa, veľkou výhodou oproti bežným kurzom je aj to, že keď sa prihlásite, máte vytvorené svoje konto a k prehratým lekciám sa môžete vrátiť kedykoľvek to potrebujete. Oba kurzy boli pre mňa veľmi prínosné a pomaly už niektoré veci aplikujem do každodennej praxe.

Takže neváhajte a prihláste sa, veď najlepšia investícia je investícia do vlastného rozvoja. Ďurimu patrí môj veľký obdiv a už teraz sa teším na ďalšie jeho kurzy :)"

- Lenka Jarošová, Price Controller, Eltek

Course Curriculum


  First Section
Available in days
days after you enroll

Frequently Asked Questions


Kedy kurz začína a končí?
Tento kurz začína Vaším nákupom a nikdy nekončí! Priebeh kurzu máte pod kontrolou - vy rozhodujete kedy začnete a kedy skončíte.
Na aké obdobie mám prístup ku kurzu?
Ako znie celoživotný prístup? Po kúpe kurzu máte neobmedzený prístup tak dlho, ako sa Vám páči - na všetkých zariadeniach, ktoré vlastníte.
Ak nie som spokojný(á) s kurzom?
Nechceme Vám dať žiadny dôvod na nespokojnosť! Ak ste nespokojný s nákupom, kontaktujte nás počas prvých 30 dní a vrátime Vám peniaze v plnej výške.

Get started now!