Microsoft Excel Základ + Pokročilý

Kombinovaný kurz - znalosti pre pravidelnú prácu v Microsoft Excel.

  Enroll in Course

2 v 1 - kombinovaný kurz MS Excel Základ a Pokročilý.

Tento online video kurz Vám dá pevné základy na rýchle a efektívne používanie Excelu.

Pripraví Vás na pravidelnú prácu v programe a zjednoduší mnohé operácie, ktoré v Exceli bežne vykonávate.

Kurz Základ - 24 video lekcií Vás naučí ovládať Excel, používať matematické, štatistické, logické a textové funkcie, organizovať dáta pomocou triedenia a filtrovania, efektívne prezentovať Vaše dáta pomocou rôznych grafov a mnohé ďalšie tipy a triky.

Kurz Pokročilý - 25 lekcií Vás naučí hľadať údaje pomocou LOOKUP funkcií, vytvárať a formátovať kontingenčné tabuľky (Pivot Tables), nahrávať makrá a využívať mnohé ďalšie funkcie Excelu. Nezáleží či používate Excel na prácu alebo štúdium, tento kurz naštartuje Vašu cestu za majstrovským ovládaním najpoužívanejšieho programu v každej kancelárii.

Videá sú nahrávané v Microsoft Excel 2010 pre PC. Veľká väčšina postupov je rovnaká aj pre Excel 2013.

Ak už máte skúsenosti s Excelom, môžete vyskúšať kurz MS Excel Kontingenčné tabuľky (PivotTables).


"Na začiatku sa musím priznať, že som dlho uvažovala, či sa zapísať do tohto kurzu. Veď Excel používam približne vyše 10 rokov, absolvovala som už niekoľko školení a teda som si myslela, že ho ovládam na 100%. Ale keďže som veľmi zvedavá, nedalo mi to a ja som sa prihlásila. Opak bol však pravdou.

Po prehratí prvých troch videí som bola taká nadšená, že som si musela pustiť i ďalšie a s veľkým očakávaním som počúvala, čo nové sa ešte dozviem. Super je to, že jednotlivé videá sú vysvetľované na konkrétnych príkladoch a určite každý si v nich nájde, čo by mohol využiť vo svojej práci, či už ste začiatočník alebo pokročilý.

Podľa mňa, veľkou výhodou oproti bežným kurzom je aj to, že keď sa prihlásite, máte vytvorené svoje konto a k prehratým lekciám sa môžete vrátiť kedykoľvek to potrebujete. Oba kurzy boli pre mňa veľmi prínosné a pomaly už niektoré veci aplikujem do každodennej praxe.

Takže neváhajte a prihláste sa, veď najlepšia investícia je investícia do vlastného rozvoja. Ďurimu patrí môj veľký obdiv a už teraz sa teším na ďalšie jeho kurzy :)"

- Lenka Jarošová, Price Controller, Eltek

"Keďže už prešlo veľa mesiacov od môjho štúdia a veľa vecí v MS Exceli som už zabudol, tento kurz mi pomohol všetko si v hlave oživiť. Kurz je spracovaný na profesionálnej úrovni, prechádza od základov po pokročilejšie veci. Oceňujem najmä množstvo praktických rád a viacero možností riešenia jedného problému."

- Lukáš Pohorelý, Order Office Clerk, Eltek

"Excel používam v práci každý deň. Napriek tomu som sa naučil nie len nové funkcie, ale aj lepšie postupy ako aplikovať funkcie, ktoré už bežne používam.

Kurz má jasnú štruktúru a bez problémov beží na iPade alebo mobile."

- Adam Beňačka, Corporate Actuary, Swiss Re

Your Instructor


Juraj Greso
Juraj Greso

Pracujem ako konzultant v IT spoločnosti a programy balíka Microsoft Office používam každý deň pri príprave kalkulácií, cenových ponúk, prezentácií, zmlúv a rôznych ďalších dokumentov, ktoré sú určené pre zákazníkov či manažment.

Zrejme každý pozná situáciu, keď treba vypracovať náročný dokument v krátkom čase. V kurzoch sa preto snažím ukázať postupy pre rýchlu a efektívnu prácu s Microsoft Office.

Microsoft Office som neustále využíval aj v medzinárodnej elektrotechnickej spoločnosti a českej private equity.

Študoval som na VŠE v Prahe program International Business - Central European Business Realities.

Počas štúdia na VŠE som absolvoval jeden semester na University of Richmond aj vďaka Nadácii Tatra Banky.

Bakalársky titul som získal na EF UMB, program Business Economics and Management.

Vo voľnom čase najmä behám alebo bežkujem v horách a lesoch, a jazdím na horskom bicykli.


Courses Included with PurchaseMicrosoft Excel Pokročilý
Znalosti potrebné pre pravidelnú prácu v programe Microsoft Excel.
Juraj Greso
€19

Original Price: €19


Frequently Asked Questions


Kedy kurz začína a končí?
Tento kurz začína Vaším nákupom a nikdy nekončí! Priebeh kurzu máte pod kontrolou - vy rozhodujete kedy začnete a kedy skončíte.
Na aké obdobie mám prístup ku kurzu?
Ako znie celoživotný prístup? Po kúpe kurzu máte neobmedzený prístup tak dlho, ako sa Vám páči - na všetkých zariadeniach, ktoré vlastníte.
Ak nie som spokojný(á) s kurzom?
Nechceme Vám dať žiadny dôvod na nespokojnosť! Ak ste nespokojný s nákupom, kontaktujte nás počas prvých 30 dní a vrátime Vám peniaze v plnej výške.

Get started now!